قیمت فرش فیروزه ای جدید [30+ مدل برای افراد خاص!]

فرش فیروزه ای
[accordions id=”16913″]

فرش رنگ فیروزه‌ای در دکوراسیون منزل

رنگ ها بر ما انسان ها تأثیر می گذارند. آنها به طور غیر مستقیم احساسات ، عواطف و خلق و خوی ما را تغییر می دهند. بنابراین ، باید ویژگی های رنگ ها را بشناسیم و به درستی از آنها استفاده کنیم. به عنوان مثال استفاده از رنگ قرمز برای اتاق خواب اصلاً منطقی نیست.

ویژگی های فیروزه با این مشخصات چیست؟ فیروزه به عنوان رنگی شناخته می شود که نمادی از صمیمیت ، صلح و خوشبختی است. این رنگ به کنترل احساسات انسان کمک کرده و احساسات را متعادل می کند.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: خرید فرش سه بعدی اتاق کودک، آشپزخانه

با از بین بردن تفرقه ، خستگی و اضطراب را کاهش می دهد و تفکر ، تصمیم گیری و مسئولیت پذیری را بهبود می بخشد. به همین دلیل استفاده از رنگ فیروزه ای باعث افزایش خلاقیت و هنر می شود.

فیروزه در دسته رنگهای گرم و سرد قرار دارد و بین آبی و سبز است. این رنگ زیبا هم در دکوراسیون سنتی و هم در دکوراسیون مدرن قابل استفاده است.

همچنین می تواند برای قسمتهای مختلف خانه از اتاق نشیمن گرفته تا اتاق خواب یا اتاق کودک استفاده شود. فیروزه را می توان با انواع رنگها از زرد ، طلایی ، نارنجی و قرمز تا سفید ، سبز ، بنفش ، کرم و … ترکیب کرد.

تنها نکته قابل توجه این است که فیروزه به دلیل مجاورت با رنگ آبی دارای خواص منفی رنگهای سرد است و نباید مورد سو استفاده قرار گیرد.

استفاده بیش از حد از فیروزه ، مانند سایر رنگ های سرد ، بی حالی را افزایش می دهد و در طولانی مدت منجر به افسردگی می شود. برای از بین بردن تأثیرات منفی رنگ های سرد ، آنها باید با رنگ های گرم ترکیب شوند.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: خرید اینترنتی فرش فانتزی

فرش ماشینی فیروزه ای

توصیه‌هایی برای ست کردن فرش فیروزه ای با مبل

فیروزه رنگ جذاب و دلپذیری است. اگر فرشی به رنگ فیروزه ای انتخاب کردید به شما تبریک می گوییم. می توانید رنگ فیروزه ای را با انواع مبلمان راحتی ، استیل و کلاسیک تنظیم کنید. در این حالت کافی است به برخی اصول و توصیه های کلی توجه کنید.

به طراحی و نقش فرش فیروزه ای توجه کنید

مانند همه فرش ها ، اولین چیزی که باید هنگام قرار دادن مبل فیروزه ای در نظر بگیرید ، مطابقت با طرح شلوغ مبل و فرش است.

سعی کنید از مبلمان طرح دار در کنار فرشی با طرح شلوغ استفاده نکنید. این دوستی فقط باعث ازدحام و آشفتگی فضا می شود و بر آرامش تأثیر می گذارد.

همچنین به یاد داشته باشید اگر طرح فرش شما شلوغ است یا رنگ های تیره غالب است ، مبلمان رنگ روشن انتخاب مناسب شماست.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: فرش افشان چیست؟

فرش رنگ فیروزه ای

استفاده از رنگ‌های متضاد در ست کردن فرش فیروزه ای با مبل

اگر می خواهید فرش شما بیشتر به نظر برسد ، رنگ مبل خود را از رنگ های متضاد با فیروزه انتخاب کنید. قرمز و نارنجی از جمله این رنگ ها هستند.

همراهی مبل یا بالش های زرد ، طلایی ، خردلی ، قرمز ، بنفش ، سرخابی و نارنجی به فرش فیروزه ای جذابیت خاصی دارد.

استفاده از رنگ‌های گرم برای ست کردن مبل با فرش فیروزه ای

فیروزه رنگ سردی است و بهتر است از رنگ های گرم در کنار آن استفاده شود. زرد ، قهوه ای و شکلاتی از رنگ های گرم هستند که با فیروزه بسیار مطابقت دارند.

قهوه به صمیمیت فضا می افزاید. همچنین می توان از آن در تزئینات سنتی و مدرن استفاده کرد.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: فرش آشپزخانه بهترین قالیچه اشپزخانه مدل جدید

استفاده از رنگ‌های مشابه

ترکیب چنین رنگ هایی روش دیگری برای قرار دادن مبل با فرش فیروزه ای است. برای قرار دادن مبل با این فرش می توانید از رنگ های آبی ، بنفش و سبز یا رنگ های مختلف فیروزه ای استفاده کنید.

به عنوان مثال ، ترکیب بنفش و فیروزه ترکیبی بی نظیر است. اما همانطور که قبلا گفتیم ، در استفاده از رنگ های سرد زیاده روی نکنید.

استفاده از رنگ‌های خنثی در ست کردن مبل با فرش فیروزه ای

امروزه استفاده از رنگهای خنثی در دکوراسیون به ویژه در سبک مدرن طرفداران بسیاری پیدا کرده است. برای قرار دادن مبل با فرش فیروزه ای می توانید رنگ های خنثی نیز انتخاب کنید. این رنگ ها شامل کرم ، بژ ، خاکستری ، خاکستری ، سفید و … است.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: معرفی جدیدترین فرش عروس

فرش فیروزه ای

به ذوق و خلاقیت خود اعتماد کنید

اصولی که در بالا برای قرار دادن مبل با فرش فیروزه ای ذکر شد اصول کلی است و روش های زیادی برای چیدمان وسایل منزل و دکوراسیون طراح وجود دارد.

شما می توانید از قوانین اساسی رنگ آمیزی و تشخیص رنگ استفاده کنید و هنگام انتخاب مبل و فرش از بین رنگ های مورد نظر ، تناسب و هماهنگی رنگ سایر وسایل مانند پرده ، بالش ، چراغ ، دکوراسیون ، گلدان ، رومیزی ، بوفه و ساخت شماره .

در واقع محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید با اطمینان به سلیقه و خلاقیت خود دکوراسیونی منحصر به فرد ، جذاب و دلپذیر ایجاد کنید.

فرش های فیروزه ای و آبی آسمانی

فرش آبی فیروزه ای یا آبی آسمانی برای افرادی مناسب است که می خواهند فضایی شاد و تاریک را در خانه یا محل کار خود ایجاد کنند.

در سالهای اخیر میزان استقبال مردم از رنگهای شاد به ویژه آبی کمرنگ به طرز چشمگیری افزایش یافته است. و در بین این رنگها ، فرش فیروزه ای به دلیل خاصیت روانشناختی و قرار گرفتن با سایر اجزای تزئینی مانند مبل و پرده ، بیش از سایر رنگهای شاد مورد توجه قرار می گیرد.

فرش های آبی کم رنگ نسبت به فرش های زمینه آبی از نور بیشتری برخوردار هستند و به راحتی می توانید از این فرش های زیبا در فضاهای کوچک استفاده کنید.

ست فرش آبی فیروزه ای با دکوراسیون

فرش فیروزه ای به راحتی با مبلمان کرم ، سفید ، نارنجی یا طلایی ست می شود. از طرف دیگر می توانید این فرش را با تزئینات تیره تری مانند مبلمان بنفش ست کنید.

ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما آبی فیروزه ای حتی می تواند با بنفش یا خاکستری ترکیب شود.

البته ایده های زیادی برای ست کردن فرش با دکوراسیون منزل وجود دارد. اما به طور کلی ، فرش های آبی کمرنگ ، چه آبی آسمانی و چه طیف های رنگی آبی کمرنگ ، در دو حالت بسیار راحت ست می شوند.

آن هم استفاده از دو فرمول ست کردن هماهنگی و تضاد رنگی است.

ادامه مطلب  فرش دستباف قدیمی [30+ مدل فقط برای افراد خاص پسند!]

روش هماهنگی فرش همان استفاده از طیف های رنگی نزدیک در طراحی و چیدمان دکوراسیون است. به عنوان مثال ، در این نوع ست ها می توانید یک فرش آبی فیروزه ای یا آبی آسمانی با سایر طیف های آبی کمرنگ مانند آبی تیره ، آبی یشمی ، آبی گلی و آبی متالیک ست کنید.

فرش ماشینی طرح کهنه نما

به خاطر داشته باشید که برای طراحی رنگ دکوراسیون ، عناصر اساسی مانند رنگ دیوار یا کاغذ دیواری ، فرش ، پرده و مبلمان و بالش تأثیر بسیار بیشتری نسبت به سایر اجزا مانند آباژور ، فرش ، گلدان و … دارند.

در حالت کنتراست می توانید از رنگ های متضاد برای ست کردن فرش استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید از رنگ های تیره مانند بنفش و سیاه و آبی کربنی (روغنی) ، آبی لاجوردی به همراه آبی فیروزه ای استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید که هماهنگی عناصر رنگی متضاد دکوراسیون شما نیاز به دقت دارد و برای این کار باید نور محیط و نوع مکان را در نظر بگیرید.

مشخصات فرش آبی فیروزه ای

فرش آبی فیروزه ای علاوه بر ویژگی های کیفی فرش و نقش و نگار فرشی که چشم انسان را جلا می بخشد ، رنگ آن نیز رنگ تسکین دهنده است.

رنگ آبی روح انسان را جلا می بخشد! با این حال ، این رنگ در گروه رنگ های سرد قرار می گیرد. اما از آنجا که آبی فیروزه ای ترکیبی از آبی و زرد است ، از انرژی و طراوت زرد نیز برخوردار است. آبی روشن معمولاً نمادی از آرامش ، سلامتی ، درک و نرمی هستند.

به همین دلیل ، فرش های آبی فیروزه ای و آبی آسمانی می توانند محیطی روانشناختی ایجاد کنند که علاوه بر آرامش ، انرژی و خوشبختی ، فضای درک را نیز به همراه داشته باشد.

بنابراین علاوه بر محیط خانه ، استفاده از این رنگ فرش برای محیط های کاری و شغلی که نیاز به آرامش ، تفکر ، گفتمان و درک متقابل دارند توصیه می شود.

استفاده از رنگ آبی فیروزه ای در فرش به عنوان فرشی از مسجد و سایر فضاهای معنوی نیز به دلیل آرامش و تفکری است که در چنین محیط هایی مورد نیاز است.

رنگ های مشابه فرش زمینه فیروزه ای چه رنگ هایی هستند؟

اگر تم آبی فیروزه ای را دوست دارید اما از انتخاب خوود مطمئن نیستید ، فرش آبی آسمانی انتخاب خوبی برای شماست. تفاوت آن با فیروزه این است که رنگ آبی فیروزه ای مضمونی کمی سبز دارد.

آبی کمرنگ رنگ دیگری شبیه فیروزه ای است. تفاوت این است که فرش آبی کمرنگ در مقایسه با رنگ روشن است. برای خرید فرش های روشن یا آبی روشن می توانید از بین فرش های  فرش با 700 شانه ، فرش با 1000 شانه ، فرش با 1200 شانه ، فرش با 1500 شانه و فرش با 1600 شانه با این رنگ زمینه انتخاب کنید.

از این نظر ، هنگام انتخاب فرش و چیدمان به رنگ دلخواه ، دست شما باز است.

فرش ماشینی ستاره کویر راوند کد 1311 زمینه آبی

اما از نظر اندازه فرش ، اینکه ببینید آیا یک فرش آبی 12 متری با دکوراسیون شما سازگاری بیشتری دارد یا یک فرش 9 متری یا یک فرش 6 متری ، موضوعی است که باید قبل از خرید به آن توجه ویژه داشته باشید.

زیرا انتخاب اشتباه اندازه فرش نه تنها می تواند زیبایی دکوراسیون شما را خراب کند بلکه هزینه هایی نیز برای شما دارد.

البته در سالهای اخیر استفاده از فرشهای کوچکتر رواج بیشتری یافته است. اکثر دکوراسیون ها و خانه های مسکونی مدرن فضای زیادی ندارند. از این منظر ، کف پوشهای کوچک مانند فرش محبوبیت بیشتری برای این تزئینات دارند.

اگر به فرش هایی با زمینه پررنگ تر علاقه دارید ، بد نیست به فرش زمینه آبی تیره فکر کنید و از این دسته از رنگ ها به فرش ها نگاه کنید.

علاوه بر این ، فرش های آبی کربنی جلوه خاصی به فضای شما می دهند و از فرش های زمینه آبی تیره تر هستند.

نکاتی قبل از خرید فرش فیروزه ای

هنگام خرید فرش باید موارد زیادی را به خاطر بسپارید. قیمت فرش مسئله مهمی است که تقریباً همه خریداران به آن علاقه مند هستند.

اما هنگام خرید فرش قطعاً باید به کیفیت فرش توجه کنید. زیرا فرش ماشینی هر چقدر هم ارزان بخرید ، اگر بی کیفیت باشد ، باید بعد از مدتی آن را تعویض کنید. در نتیجه ، به جای صرفه جویی بیشتر ، متحمل هزینه هایی خواهید شد.

مهمترین نکته برای توجه به کیفیت فرش ، نوع الیافی است که در فرش استفاده می شود. مخصوصاً الیافی که برای بافت فرش یا قالیچه استفاده می شود.

بسیاری از فرش های فرش اصلی نیستند. این به این معنی است که اطلاعات موجود در پشت فرش معتبر و استاندارد نیستند.

ممکن است فرش 500 شانه باشد اما با برچسب فرش 700 شانه فروخته می شود. یا فرش 700 شانه با برچسب فرش 1000 شانه بفروشید. و در این حالت باید بسیار مراقب باشید.

برای این منظور در ادامه فرش های فیروزه ای که معرفی می کنیم را از سایت دیجی کالا انتخاب کرده ایم تا با خیال راحت و باکیفیت بالا بتوانید به راحتی سفارش ثبت کنید.

معرفی بهترین مدل های فرش فیروزه ای

 

فرش ماشینی محتشم مدل بافت کد 100410 زمینه فیروزه ای

فرش ماشینی محتشم مدل بافت کد 100410 زمینه فیروزه ای

این فرش 700 شانه و تراکم 3000 می باشد که الیاف استفاده شده برای بافت و تولید این فرش الیاف پلی اوژن ( پلی استر فرآوری شده ) می باشد

, از مهمترین ویژگی های این فرش می توان به : نرمی و لطافت فوق العاده بالای آن و قابلیت شستشو با انواع شوینده , ضد حساسیت و آلرژی بودن , عدم پرزدهی , ضد لک و چروک بودن و همچنین کیفیت بافت فوق العاده بالای آن نام برد.

با توجه به استفاده از مواد اولیه خاص و همچنین رنگرزی نخ در دمای 130 درجه سانتیگراد، فرش های تولیدی در برابر شستشو، سایش و نور، ثبات رنگی بالایی خواهند داشت.

ثبات رنگ این فرش به مراتب از فرش های ماشینی معمول بیشتر بوده و درآزمایشگاه حتی با سخت ترین تست های شستشو با تینر و بنزین ، رنگ فرش از بین نرفته است.استفاده از فیلامنت های ظریف در نخ مصرفی، باعث شده است که فرش های تولیدی سطحی بسیار لطیف و نرم داشته باشند.

میزان ضخامت در نظر گرفته شده برای بافت این فرش 8 میلیمتر می باشد. همچنین جهت جلوگیری از پرزدهی و جداشدن الیاف در کناره های فرش دورتادور و لبه های فرش با نخ زیگزاگ دوخته شده

و به همین دلیل این فرش ها به هیچ عنوان پس از استفاده از کناره ها دچار آسیب نمیشوند و نخ ها از فرش جدا نمی شوند.

ادامه مطلب  فرش پازیریک نکات مهمی که باید در مورد این فرش بدانید!

مشخصات

 • کیفیت
  درجه یک
 • شکل
  مستطیل
 • کد طرح
  100410
 • تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش
  40 رنگ
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  700
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  3000
 • جنس نخ خاب
  پلی‌استر
 • ارتفاع نخ خاب
  8 میلی‌متر
 • جنس نخ پود
  پلی‌استر
 • جنس نخ تار
  پلی‌استر
 • قابل شست‌وشو
  دارد
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • ضد لک و چروک
 • کیفیت بافت بالا

دکمه مشاهده قیمت و خرید

فرش ماشینی محتشم طرح کهنه نما کد 100636 زمینه فیروزه ای

فرش ماشینی محتشم طرح کهنه نما کد 100636 زمینه فیروزه ای

مشخصات

 • کیفیت
  درجه یک
 • شکل
  مستطیل
 • نام طرح
  100636 فیروزه ای
 • کد طرح
  100636
 • رنگ زمینه
  فیروزه ای
 • تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش
  40 رنگ
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  700
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  3000
 • جنس نخ خاب
  پلی‌استر
 • ارتفاع نخ خاب
  8 میلی‌متر
 • جنس نخ پود
  پلی‌استر
 • جنس نخ تار
  پلی‌استر
 • قابل شست‌وشو
  دارد
 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • ضد لک و چروک
 • کیفیت بافت بالا

دکمه مشاهده قیمت و خرید

 

فرش ماشینی مدل شگی زمینه فیروزه ای

فرش ماشینی مدل شگی زمینه فیروزه ای

فرش های‌ شگی‌یا فلوکاتی دارای جنس های مختلفی است و تنوع گسترده ای از متریال را داراست. از جمله مهم ترین جنس نخ هایی که در بافت فرش شگی‌ کاربرد دارند می توان به پروپیلن، پلی استر، پشم و اکرلیک اشاره کرد.
در بین این مواد اولیه، فرش‌ های شگی از جنس پلی استر بیشترین استحکام را نسبت به قیمت دارند و همین هم باعث شده تا کاربرد آن فراوان تر از سایرین باشد.
این دسته از فرش ها به دلیل پرز های بلندی که دارا هستند، اولین ویژگی آن ها لطافت و نرمی است و همین ویژگی باعث می شود تا برای اتاق خواب گزینه ی بسیار خوبی باشدفرش های شگی‌ به دلیل استفاده از الیاف های مصنوعی نظیر پلی استر، به هیچ وجه پرز نمی دهند و به همین دلیل هم هیچ حساسیتی برای کودک یا سایر افراد خانه ایجاد نمی کنند.
همچنین این ویژگی سبب می شود که از شر پرزهای اضافه و تمیز کردن آن ها خلاص شوید.یکی از ویژگی های فوق العاده در این دسته از فرش ها، رنگ بندی بسیار متنوع آن ها می باشد.
اگر جنس نخ آن ها، پلی استر باشد، رنگ بسیار زنده تری نسبت به سایر نخ ها دارند و درخشندگی خوبی را دارا هستند.
تراکم فرش های شگی‌ کمتر از فرش های ایرانی است و همین امر باعث شده تا وزن آن ها بسیار پایین باشد.

مشخصات

 • شکل
  مستطیل
 • رنگ زمینه
  فیروزه ای
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  400
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  350
 • جنس نخ خاب
  پلی‌استر
 • جنس نخ پود
  کنف
 • جنس نخ تار
  پلی‌استر
 • قابل شست‌وشو
  دارد

دکمه مشاهده قیمت و خرید

فرش ماشینی محتشم طرح اصیل کد 100900 زمینه فیروزه ای

فرش ماشینی محتشم طرح اصیل کد 100900 زمینه فیروزه ای

این فرش 1200 شانه می باشد که الیاف استفاده شده برای بافت و تولید این فرش الیاف پلی اوژن ( پلی استر فرآوری شده ) می باشد , از مهمترین ویژگی های این فرش می توان به :
نرمی و لطافت فوق العاده بالای آن و قابلیت شستشو با انواع شوینده , ضد حساسیت و آلرژی بودن , عدم پرزدهی , ضد لک و چروک بودن و همچنین کیفیت بافت فوق العاده بالای آن نام برد.
با توجه به استفاده از مواد اولیه خاص و همچنین رنگرزی نخ در دمای 130 درجه سانتیگراد، فرش های تولیدی در برابر شستشو، سایش و نور، ثبات رنگی بالایی خواهند داشت.
ثبات رنگ این فرش به مراتب از فرش های ماشینی معمول بیشتر بوده و درآزمایشگاه حتی با سخت ترین تست های شستشو با تینر و بنزین ، رنگ فرش از بین نرفته است.
استفاده از فیلامنت های ظریف در نخ مصرفی، باعث شده است که فرش های تولیدی سطحی بسیار لطیف و نرم داشته باشند.میزان ضخامت در نظر گرفته شده برای بافت این فرش 8 میلیمتر می باشد.
همچنین جهت جلوگیری از پرزدهی و جداشدن الیاف در کناره های فرش دورتادور و لبه های فرش با نخ زیگزاگ دوخته شده و به همین دلیل این فرش ها به هیچ عنوان پس از استفاده از کناره ها دچار آسیب نمیشوند و نخ ها از فرش جدا نمی شوند.
دکمه مشاهده قیمت و خرید

فرش ماشینی سهند کد B045.QJ طرح هریس زمینه فیروزه ای

فرش ماشینی سهند کد B045.QJ طرح هریس زمینه فیروزه ای

مشخصات

 • کیفیت
  درجه یک
 • شکل
  مستطیل
 • نام طرح
  هریس
 • کد طرح
  B045.QJ
 • رنگ زمینه
  فیروزه ای
 • رنگ حاشیه
  آبی
 • تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش
  6 رنگ
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  320
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  960
 • جنس نخ خاب
  پلی پروپیلن هیت ست فریز
 • ارتفاع نخ خاب
  13+1 میلی‌متر
 • جنس نخ پود
  کنف
 • تراکم پود در متر
  153600
 • جنس نخ تار
  پلی‌استر و پنبه
 • قابل شست‌وشو
  دارد
 • سایر توضیحات
  – ضد حساسیت
 • – دارای نشان تجاری
 • – دارای نشان استاندارد
 • -رنگ ثابت
 • -الیاف ضد الکتریسیته ساکن وضد چرک و نرم

نظرات خریداران:

با کیفیت و نرم
من برای جلوی در خریدمش جنسش نه عالیه نه بد یه چیز خوب به اندازه پولی که میدید ارزش داره ولی رنگش و طرحش خیلی قشنگ
سلام. رنگ و طرح فرش زیبا بود. ممنونم دیجی
دکمه مشاهده قیمت و خرید
فرش ماشینی سهند طرح هریس کد P648.QJ زمینه فیروزه ای
فرش ماشینی سهند طرح هریس کد P648.QJ زمینه فیروزه ای

مشخصات

 • کیفیت
  درجه یک
 • شکل
  مستطیل
 • نام طرح
  P648.QJ
 • کد طرح
  P648.QJ
 • رنگ زمینه
  فیروزه ای
 • رنگ حاشیه
  فیروزه ای
 • تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش
  6 رنگ
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  320
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  800
 • جنس نخ خاب
  پلی پروپیلن هیت ست فریز
 • ارتفاع نخ خاب
  10 میلی‌متر
 • جنس نخ پود
  کنف
 • تراکم پود در متر
  128000
 • جنس نخ تار
  پلی‌استر و پنبه
 • قابل شست‌وشو
  دارد
 • سایر توضیحات
  – ضد حساسیت
 • – دارای نشان تجاری
 • – دارای نشان استاندارد
 • -رنگ ثابت
 • -الیاف ضد الکتریسیته ساکن وضد چرک و نرم

نظرات خریداران:

عالی بود خیلی قشنگ بود ممنون از دیجی کالا
به نظرم فرش خوبیه با این قیمت ارزش خرید داره ولی از دیجی کالا برای اولین بار ناراحتم چون با یک روز تاخیر فرش رو به دستم رسوند
بنظرم نسبت به قیمتش بده
دکمه مشاهده قیمت و خرید
فرش ماشینی سهند کد F20.QB زمینه فیروزه ای
فرش ماشینی سهند کد F20.QB زمینه فیروزه ای

مشخصات

 • کیفیت
  درجه یک
 • شکل
  مستطیل
 • نام طرح
  F20.QB
 • کد طرح
  F20.QB
 • رنگ زمینه
  کرم , آبی , سورمه‌ای , سبز , بژ , طوسی , سفید , فیروزه ای
 • رنگ حاشیه
  فیروزه ای
 • تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش
  8 رنگ
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  700
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  1400
 • جنس نخ خاب
  پلی پروپیلن هیت ست فریز
 • ارتفاع نخ خاب
  8 میلی‌متر
 • جنس نخ پود
  کنف
 • تراکم پود در متر
  490000
 • جنس نخ تار
  پلی‌استر و پنبه
 • قابل شست‌وشو
  دارد
 • سایر توضیحات
  – ضد حساسیت
 • – دارای نشان تجاری
 • – دارای نشان استاندارد
 • -رنگ ثابت
 • -الیاف ضد الکتریسیته ساکن وضد چرک و نرم

نظرات خریداران:

کم رنگ تر از عکسش بود رنگ آبیش روشنتر از عکسشه ولی قشنگ بود
هم فرش خوبه هم بسته بندی عالی
فرش زیبا و رنگ مناسب یک کار خاص البته فرش سلیقه ای هست ولی من خیلی پسندیدم فقط هزینه ارسال رایگان زده بود و با باربری برای ما ارسال شد و ۱۲۰.۰۰۰ تومان هزینه ارسال پرداخت کردیم .
دکمه مشاهده قیمت و خرید
فرش ماشینی محتشم طرح اصیل کد 100904 زمینه فیروزه ای
فرش ماشینی محتشم طرح اصیل کد 100904 زمینه فیروزه ای

مشخصات

 • کیفیت
  درجه یک
 • شکل
  مستطیل
 • نام طرح
  100904 فیروزه ای
 • کد طرح
  100904_Aqua
 • رنگ زمینه
  فیروزه ای
 • تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش
  40 رنگ
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  1200
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  1800
 • جنس نخ خاب
  پلی‌استر
 • ارتفاع نخ خاب
  8 میلی‌متر
 • جنس نخ پود
  پلی‌استر
 • جنس نخ تار
  پلی‌استر
 • قابل شست‌وشو
  دارد
 • سایر توضیحات
  ریزبافت
 • دستبافت گونه
 • ضد حساسیت و آلرژی
 • صدردرصد بدون پرزدهی
 • صددرصد قابل بازیافت
 • ثبات رنگ بسیار بالا
 • نرم و لطیف
 • ضد لک و چروک
 • کیفیت بافت بسیار بالا
 • استحکام

دکمه مشاهده قیمت و خرید

فرش ماشینی محتشم کد 100910 زمینه فیروزه ای

فرش ماشینی محتشم کد 100910 زمینه فیروزه ای

مشخصات

 • کیفیت
  درجه یک
 • شکل
  دایره
 • نام طرح
  100910 فیروزه ای
 • کد طرح
  100910_aqua
 • رنگ زمینه
  فیروزه ای
 • تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش
  40 رنگ
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  1200
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  1800
 • جنس نخ خاب
  پلی‌استر
 • ارتفاع نخ خاب
  8 میلی‌متر
 • جنس نخ پود
  پلی‌استر
 • جنس نخ تار
  پلی‌استر
 • قابل شست‌وشو
  دارد
 • سایر توضیحات
  ریزبافت
 • دستبافت گونه
 • ضد حساسیت و آلرژی
 • صدردرصد بدون پرزدهی
 • صددرصد قابل بازیافت
 • ثبات رنگ بسیار بالا
 • نرم و لطیف
 • ضد لک و چروک
 • کیفیت بافت بسیار بالا
 • استحکام

دکمه مشاهده قیمت و خرید

 

ادامه مطلب  ایا سرکه فرش را خراب میکند؟

فرش ماشینی فرش مارکت تریتا مدل هالیدی کد fm1200 59 زمینه فیروزه ای

فرش ماشینی فرش مارکت تریتا مدل هالیدی کد fm1200 59 زمینه فیروزه ای

مشخصات

 • کیفیت
  درجه یک
 • شکل
  مستطیل
 • رنگ زمینه
  آبی
 • تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش
  8 رنگ
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  1200
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  3600
 • جنس نخ خاب
  اکریلیک هیت‌ست شده
 • جنس نخ پود
  پنبه
 • جنس نخ تار
  پنبه
 • قابل شست‌وشو
  دارد

دکمه مشاهده قیمت و خرید

فرش ماشینی سهند کد VF21.QK زمینه فیروزه ای

فرش ماشینی سهند کد VF21.QK زمینه فیروزه ای

مشخصات

 • کیفیت
  درجه یک
 • شکل
  مستطیل
 • نام طرح
  VF21.QK
 • کد طرح
  VF21.QK
 • رنگ زمینه
  کرم , سورمه‌ای , سبز , طوسی , پیازی , فیروزه ای , نقره‌ای , نسکافه‌ای
 • رنگ حاشیه
  فیروزه ای
 • تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش
  8 رنگ
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  700
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  1400
 • جنس نخ خاب
  پلی پروپیلن هیت ست
 • ارتفاع نخ خاب
  8 میلی‌متر
 • جنس نخ پود
  کنف
 • تراکم پود در متر
  490000
 • جنس نخ تار
  پلی‌استر و پنبه
 • قابل شست‌وشو
  دارد
 • سایر توضیحات
  – ضد حساسیت
 • – دارای نشان تجاری
 • – دارای نشان استاندارد
 • -رنگ ثابت
 • -الیاف ضد الکتریسیته ساکن وضد چرک و نرم

دکمه مشاهده قیمت و خرید

فرش ماشینی مدل شگی زمینه فیروزه ای

فرش ماشینی مدل شگی زمینه فیروزه ای

مشخصات

 • شکل
  مستطیل
 • رنگ زمینه
  فیروزه ای
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  400
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  350
 • جنس نخ خاب
  پلی‌استر
 • جنس نخ پود
  کنف
 • جنس نخ تار
  پلی‌استر
 • قابل شست‌وشو
  دارد

دکمه مشاهده قیمت و خرید

فرش ماشینی محتشم کد 100902 زمینه فیروزه ای

فرش ماشینی محتشم کد 100902 زمینه فیروزه ای

مشخصات

 • کیفیت
  درجه یک
 • شکل
  مستطیل
 • نام طرح
  100902 فیروزه ای
 • کد طرح
  100902_Aqua
 • رنگ زمینه
  فیروزه ای
 • تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش
  40 رنگ
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  1200
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  1800
 • جنس نخ خاب
  پلی‌استر
 • ارتفاع نخ خاب
  8 میلی‌متر
 • جنس نخ پود
  پلی‌استر
 • جنس نخ تار
  پلی‌استر
 • قابل شست‌وشو
  دارد
 • سایر توضیحات
  ضد حساسیت و آلرژی
 • صدردرصد بدون پرزدهی
 • صددرصد قابل بازیافت
 • ثبات رنگ بسیار بالا
 • نرم و لطیف
 • ضد لک و چروک
 • کیفیت بافت بسیار بالا
 • استحکام

دکمه مشاهده قیمت و خرید

فرش ماشینی محتشم طرح اصیل کد 100900 زمینه فیروزه ای

فرش ماشینی محتشم طرح اصیل کد 100900 زمینه فیروزه ای

مشخصات

 • کیفیت
  درجه یک
 • شکل
  مستطیل
 • نام طرح
  100900 فیروزه ای
 • کد طرح
  100900_aqua
 • رنگ زمینه
  فیروزه ای
 • تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش
  40 رنگ
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  1200
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  1800
 • جنس نخ خاب
  پلی‌استر
 • ارتفاع نخ خاب
  8 میلی‌متر
 • جنس نخ پود
  پلی‌استر
 • جنس نخ تار
  پلی‌استر
 • قابل شست‌وشو
  دارد
 • سایر توضیحات
  ریزبافت
 • دستبافت گونه
 • ضد حساسیت و آلرژی
 • صدردرصد بدون پرزدهی
 • صددرصد قابل بازیافت
 • ثبات رنگ بسیار بالا
 • نرم و لطیف
 • ضد لک و چروک
 • کیفیت بافت بسیار بالا
 • استحکام

دکمه مشاهده قیمت و خرید

فرش ماشینی کد 100904 زمینه فیروزه ای

فرش ماشینی کد 100904 زمینه فیروزه ای

این فرش 1200 شانه و تراکم 3600 می باشد که الیاف استفاده شده برای بافت و تولید این فرش الیاف پلی اوژن ( پلی استر فرآوری شده ) می باشد , از مهمترین ویژگی های این فرش می توان به :نرمی و لطافت فوق العاده بالای آن و قابلیت شستشو با انواع شوینده ,ضد حساسیت و آلرژی بودن , عدم پرزدهی , ضد لک و چروک بودن و همچنین کیفیت بافت فوق العاده بالای آن نام برد.با توجه به استفاده از مواد اولیه خاص و همچنین رنگرزی نخ در دمای 130 درجه سانتیگراد،فرش های تولیدی در برابر شستشو، سایش و نور، ثبات رنگی بالایی خواهند داشت.ثبات رنگ این فرش به مراتب از فرش های ماشینی معمول بیشتر بوده و درآزمایشگاه حتی با سخت ترین تست های شستشو با تینر و بنزین ، رنگ فرش از بین نرفته است.استفاده از فیلامنت های ظریف در نخ مصرفی، باعث شده است که فرش های تولیدی سطحی بسیار لطیف و نرم داشته باشند.میزان ضخامت در نظر گرفته شده برای بافت این فرش 8 میلیمتر می باشد.همچنین جهت جلوگیری از پرزدهی و جداشدن الیاف در کناره های فرش دورتادور و لبه های فرش با نخ زیگزاگ دوخته شده و به همین دلیل این فرش ها به هیچ عنوان پس از استفاده از کناره ها دچار آسیب نمیشوند و نخ ها از فرش جدا نمی شوند.

مشخصات

 • سایر توضیحات
  نرم و لطیف
 • ضد حساسیت و آلرژی
 • بدون پرز
 • استحکام
 • مقاومت به اکثر مواد شیمیایی
 • کیفیت بافت بسیار بالا
 • مقاوم در برابر چین خوردن
 • مقاومت در برابر سایش
 • شست و شوی آسان فرش
 • مقاومت در برابر کشیدگی و انقباض
 • خشک شدن سریع فرش
 • قابلیت خوب فرش در شکل گرفتن با حرارت و اتو
 • جنس نخ پود
  پلی‌استر
 • جنس نخ تار
  پلی‌استر
 • رنگ زمینه
  فیروزه ای
 • شکل
  مستطیل
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  3600
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  1200
 • نام طرح
  اصیل
 • جنس نخ خاب
  پلی‌استر
 • ارتفاع نخ خاب
  8 میلی‌متر
 • تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش
  40
 • قابلیت‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • کیفیت فرش ماشینی
  درجه یک
دکمه مشاهده قیمت و خرید
فرش ماشینی مرداس طرح بارمان زمینه فیروزه ای
فرش ماشینی مرداس طرح بارمان زمینه فیروزه ای

مشخصات

 • جنس نخ پود
  جوت
 • جنس نخ تار
  پلی‌استر و پنبه
 • رنگ زمینه
  فیروزه ای
 • شکل
  مستطیل
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  3000
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  1000
 • نام طرح
  کلکسیون بارمان
 • جنس نخ خاب
  اکریلیک هیت‌ست شده
 • ارتفاع نخ خاب
  7 میلی‌متر
 • تراکم پود در متر
  3000
 • تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش
  10
 • قابلیت‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • کیفیت فرش ماشینی
  درجه یک
فرش ماشینی دزیره مدل 36457 زمینه فیروزه ای
فرش ماشینی دزیره مدل 36457 زمینه فیروزه ای

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ریشه های بافته شده
 • دارای نوار چرم دوزی شده جهت جلوگیری از سر خوردن فرش
 • جنس نخ پود
  BCF
 • جنس نخ تار
  BCF
 • رنگ زمینه
  فیروزه ای
 • شکل
  مستطیل
 • تراکم طولی فرش (تراکم)
  1000
 • تراکم عرضی فرش (شانه)
  500
 • جنس نخ خاب
  BCF
 • ارتفاع نخ خاب
  6 میلی‌متر
 • تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش
  6
 • قابلیت‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • کیفیت فرش ماشینی
  درجه یک
دکمه مشاهده قیمت و خرید
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
هزینه دوره آموزش قالیبافی 390 هزارتومن

فقط امروز با تخفیف 190 هزارتومن

پکیج کامل لوازم قالی بافی شامل کلیه لوازم قالی بافی

دارقالی، نخ و نقشه کامپیوتری تابلوفرش، نخ چله، پودضخیم، پود نازک، دفه، سیخ پودکشی، قلاب، هاف، تسمه

فقط 750 هزارتومان

اشتراک در
اطلاع از
guest

6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شهره
شهره
1 سال قبل

خیلی ممنون مقاله بسیار مفیدی بود مرسی

نازنین زهرا
نازنین زهرا
1 سال قبل

عالی بود مخصوصا راهنمای اولش و مدل های پیشنهادی

سحر
سحر
1 سال قبل

سلام
لطفا تعداد فرش ها رو زیاد کنید

اسکرول به بالا