پکیج آموزش قالی بافی

هنرکده محمدی برای راحتی و رفاه حال هنرجوها پکیج‌های آموزش قالی بافی رو در نظر گرفته است که کلیه وسایل و لوازم قالی بافی رو شامل میشه همراه با دارقالی و نخ و نقشه کامپیوتری (کدبندی) تابلوفرش و با تهیه پکیج شما نیاز به هیچ وسیله دیگری نخواهید داشت و بلافاصله بعد از تهیه می‌توانید شروع به یادگیری قالی بافی کنید.

اقلام موجود در پکیج آموزشی

لوازم قالی بافی

چرا باید نخ و نقشه تابلوفرش کامپیوتری( کدبندی) تهیه کنیم

شما با دیدن ویدئو‌های آموزشی بافت فرش و بدون کار عملی فقط جنبه تئوری آن را یاد خواهید گرفت که به مرور زمان ممکن است فراموش کنید و چقدر بهتر می‌شود که بتوانید پابه‌پای ویدیوهای آموزشی کار عملی را انجام دهید تا فارغ از جنبه تئوری جنبه عملی قالی بافی را نیز بیاموزید.

چرا باید برای شروع نقشه تابلو فرش سایز کوچک را برای بافت انتخاب کنیم؟

بیشتر هنرجو‌های بافت فرش دستباف علاقه و ذوق و شوق دارند که یک طرح بزرگ را برای شروع کار اول انتخاب کنند که این کار به شدت اشتباهه و اصلا توصیه نمی‌کنیم حتما حتما حتما برای شروع قالی بافی باید از نخ و نقشه های سایز کوچک شروع کرد و به این دلیل که اندازه آنها کوچک است و بافت آسانترو سریع‌تر انجام می گیرد،

 هزینه کمی برای شروع دارد و از همه مهم تر اگر مرتکب اشتباهی در هر یک از مراحل بافت شوید براحتی می‌توانید اشتباه خود را جبران کنید و برای اشتباهتان هزینه کمی را از دست می‌دهید و این را هم بدانید بلا استثنا همه هنرجوها قالی بافی در دست اول بافت مرتکب اشتباه می‌شوند و ماهیت پکیج‌های آموزشی هم این است که اشتباهات را روی نخ ونقشه های سایز کوچک و آموزشی انجام دهند و آنها را رفع کنند و در بافت‌های بعدی که نخ و نقشه بزرگتری را برای بافت انتخاب می کنند و بدلیل اینکه به اشتباهات خود در طرح آموزشی پی‌برده اند دیگر همان اشتباهات را تکرار نمی‌کنند و متحمل پرداخت هزینه‌های اضافی نیز نیستند. 

به بیان ساده شما برای پکیج آموزشی 650 هزارتومان هزینه می‌کنید و اگر اشتباهی مرتکب شوید کلا شاید 300 هزارتومان ضرر کنید ولی در نقشه قالی دستباف بزرگ حداقل بالای 800 هزار تومان هزینه می‌کنید و اگر اشتباهی رخ دهد فاجعه به بار خواهد آمد!!!

شما با خرید این پکیج آموزش بافت فرش چه چیزهایی بدست میارین

آموزش رایگان

شما هیچ هزینه‌ای بابت آموزش پرداخت نخواهید کرد و بجای هزینه برای آموزش قالیبافی، فقط هزینه ابزار و وسایل قالی بافی را پرداخت می‌کنید

کلیه لوازم قالی بافی

تمامی وسایل و ابزار لازم برای بافت فرش دستباف را خواهید داشت و نیاز هیچ چیز دیگری را ندارید

توانایی بافت فرش در هر اندازه

با تهیه این پکیج و مشاهده فیلم‌های آموزش قالی بافی قادر به بافت هر نوع قالی و تابلو فرشی در هر ابعادی خواهید بود

کسب درآمد از بافت فرش

شما با تهیه پکیج و یادگیری قادر خواهید بود سفارش بافت گرفته و شروع به کسب درآمد میلیونی کنید

آیا طرح آموزشی را بعد از بافت می‌توانیم بفروشیم

همانطور که از نام طرح پیداست مناسب آموزش و یادگیری است اما به گونه‌ای طرح‌ها انتخاب شده است که شما می‌توانید بعد از اتمام تابلو فرش آن را در سایت‌های ثبت آگهی مانند دیوار و شیپور به فروش برسانید و از این طریق هزینه‌هایی که برای ابزار و وسایل قالی بافی پرداخت کرده‌اید برایتان رایگان تمام می‌شود.

 با این تفاوت که شما برای بافت‌های بعدی دیگر نیاز به ابزار قالی بافی نخواهید داشت و فقط نخ و نقشه فرش و دار قالی را تهیه می‌کنید. البته بیشتر هنرجوها بدلیل اینکه دست اول آنها است ترجیح می‌دهند هنر دست خود را برای خود نگه داشته و نفروشند.

چرا باید پکیج آموزش قالی بافی هنرکده محمدی را بخریم

شما از هرکجا ایرات علاقه داشته باشین می‌توانید لوازم قالی بافی را خریداری کنید اما هنرکده محمدی کار شما را آسان ساخته و برای راحتی شما پکیج‌های آموزش قالی بافی را در نظر گرفته که با تهیه آن شما بلافاصله شروع به بافت می‌کنید و نیاز به هیچ وسیله دیگری نخواهید داشت.

و یکی‌دیگر از مزیت‌های پکیج ما استاندارد بودن وسیله‌ها است و دقیقا همان وسیله‌هایی که داخل ویدیو آموزش مشاهده می‌کنید برایتان ارسال می شود و همچنین پکیج‌های ما شامل پشتیبانی است که شما بصورت مستقیم با مربی آموزش دهنده در ارتباط خواهید بود و می‌توانید سوال و مشکلات خود را مستقیم با مربی آموزش دهنده قالی بافی مطرح و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

ویژگی پکیج‌های آموزش بافت قالی هنرکده محمدی

جنس نخ درجه یک

در این پکیج ها از نخ های درجه یک مرینوس و ابریشم استفاده شده و تولید خود شرکت هنرکده محمدی است

ابزار و لوازم استاندارد

همراه نخ و نقشه دار قالی استاندارد وابزار قالی بافی با کیفیت ارائه می شود

پشتیبانی رایگان

پکیج آموزش قالی بافی ما دارای پشتیبانی است و در طول بافت تابلوفرش همراه شما خواهد بود

دریافت کد تخفیف

هنرکده محمدی برای مشترایانی که این پکیج را تهیه کنند در خرید های بعدی کد تخفیف دریافت خواهند کرد.

برای خرید پکیج می‌توانید یکی از طرح‌های موجود زیر را انتخاب کنید

برای هنرآموز‌های عزیز طرح‌های متنوعی در نظر گرفته شده است که می‌توانید از میان طرح‌های زیر طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید . طرح تابلوفرش بر اساس انتخاب مشتری و پرفروش‌ترین طرح‌های تابلوفرش انتخاب و گلچین شده است.

سوالات متداول

پکیج قالی بافی شامل چه چیزهایی است؟

دارقالی- نخ و نقشه کامپیوتری تابلو فرش- نخ چله- پودضخیم- پود نازک- دفه- سیخ پوکشی- قلاب بافت

با خرید این پکیج دیگه نیاز لوازم دیگه ای برای شروع قالی بافی نداریم؟

خیر – این پکیج شامل کلیه لوازم قالی بافی و نیازی به هیچ چیز دیگه ای ندارید

با خرید این پکیج فیلم های آموزش قالی بافی رو هم برام میفرستین؟

خیر- فیلم های آموزش قالی بافی بصورت رایگان داخل سایت موجوده میتونید ببینید.

این پکیج شامل دار قالی می شود؟

بله دار قالی به اندازه 40*40 سانت

این پکیج شامل نخ ونقشه می شود؟

بله – شامل نخ و نقشه به ابعاد 20*30 سانت

خرید وسایل قالی بافی، قیمت وسایل قالی بافی، خرید اینترنتی لوازم قالی بافی، خرید دار قالی کوچک، خرید لوازم قالی بافی، فروشگاه ابزار قالی بافی، لوازم قالی بافی، قیمت ابزار قالی بافی، وسایل لازم برای بافت تابلو فرش، پکیج آموزش قالی بافی، خرید وسایل تابلو فرش، قیمت لوازم قالی بافی، وسایل تابلو فرش، قیمت وسایل تابلو فرش، قیمت ابزار های قالی بافی، لوازم فرش بافی، قیمت وسایل بافت تابلو فرش، وسایل بافت تابلو فرش، وسایل قالی بافی قیمت، تجهیزات قالی بافی، وسایل مورد نیاز قالی بافی، وسایل قالیبافی، وسایل تابلو فرش بافی، وسایل فرش بافی، ابزار فرش باف، قیمت ابزار تابلو فرش، وسایل مورد نیاز برای قالی بافی، وسایل مورد نیاز تابلو فرش بافی، وسایل بافت فرش، مراکز فروش وسایل قالی بافی در تهران، وسایل لازم برای قالی بافی، لوازم قالیبافی، پکیج کامل آموزش قلاب بافی

3.6 5 votes
Article Rating
اسکرول به بالا
Open chat
هر سوالی درباره پکیج آموزش دارید بپرسید؟
سلام
آنلاین هستیم اگر در مورد پکیج های آموزشی سوالی دارید بپرسید؟