درباره هنرکده محمدی بیشتر بدانید

چرا هنرکده محمدی را برای آموزش قالی بافی انتخاب کنیم؟

قالی بافی یکی از ساده‌ترین و پردرآمد‌ترین هنر‌هاست که شما با هزینه‌ای که می‌کنید در بدترین شرایط 2 برابر هزینه‌ای که می‌کنید از فروش آن سود خواهید کرد و در بهترین حالت سود‌های 3 برابری و بیشتر نیز قالی بافی نصیب شما می‌کند اما در این میان منبع جامع و کاملی برای یادگیری و آموزش قالی بافی در اینترنت وجود ندارد و هزینه‌های هنگفت آموزشگاه قالی بافی و یا نبود زمان کافی برای رفتن به آموزشگاه‌های بافت فرش باعث می‌شود خیلی از هنرمندان علاقه مند به این رشته نتوانند هنر بافت فرش را آموزش ببینند. ولی شما میتوانید با استفاده از آموزش های هنرکده محمدی که توسط اساتید با تجربه این عرصه ضبط شده است قالی بافی را آموزش ببینید.

blank

آموزش رایگان

آموزش رایگان قالی بافی از مبتدی تا پیشرفته

blank

مشاوره

مشاوره جهت تاسیس کارگاه و کارآفرینی

blank

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین فعال بصورت 24 ساعته

blank

پشتیبانی

پشتیبانی آنلاین و بصورت 24 ساعته

هنرکده محمدی با داشتن بیش از 30 سال سابقه فعالیت در عرصه‌ی قالیبافی و ارایه‌ی خدمات قالیبافی و همچنین همکاری با بیش از ده‌ها آموزشگاه و گارگاه‌های قالیبافی و ارگان‌های مرتبط توانسته است سابقه‌ی درخشانی را برای خود رقم بزند. هنرکده محمدی با دارا بودن افراد مجرب در عرصه‌های قالیبافی، طراحی، رنگرزی، آموزش و کارشناسان فنی در امور تاسیس آموزشگاه و کارگاه‌های قالیبافی مفتخر است افرادی را که به عرصه‌ی و هنر زیبای قالیبافی علاقه دارند را یاری دهد. تا این هنر دیرینه و کهن ایران زمین, همیشه پا برجا بماند و هنر دوستان بسیاری را به سمت هنر زیبای قالیبافی سوق دهد.

blank

اهداف و ماموریت‌ها

  • ما هدف و ماموریت داریم این هنر اصیل را حفظ کنیم و به افراد و هنردوستانی که علاقه دارند قالی بافی را یاد بگیرندآموزش دهیم
  • تیم ما قصد دارد بستری را فراهم کند که هنردوستان فرش بتوانند از مبتدی تا پیشرفته هنر زیبای قالی بافی را آموزش ببینید و نیاز به هیچ منبع دیگری برای یادگیری نیاز نداشته باشند
  • همچنین برای افرادی که قصد دارند در عرصه فرش کارآفرینی کنند وبینارها و آموزش هایی را در نظر داریم که بتوانند در این دوره ها شرکت کرده و کارآفرین موفقی در زمینه فرش دستباف باشند.

مجید محمدی

مدیر سایت

علی رضوانی

مدیر فنی

سارا بیات

تولید محتوا

- -

-
اسکرول به بالا
Open chat
سوالی درباره پکیج آموزش دارید بپرسید؟
سلام
اگر در مورد پکیج های آموزشی سوالی دارید بپرسید؟ در اسرع وقت پاسخ خواهیم داد