طراحی سایت با وردپرس چیست؟

طراحی سایت

امروزه بیشتر مردم برای پیدا کردن پاسخ سوالات و نیازهای خود به اینترنت و موتورهای جست و جو مراجعه می‌کنند. بسیاری از مردم نیز از این فرصت استفاده کرده اند سهمی از این فضا را برای خود اختصاص کرده‌اند.

طراحی سایت با وردپرس، انعطاف پذیری زیادی دارد و ما می‌توانیم با استفاده از این سیستم مدیریت محتوا انواع

مختلفی از سایت‌ها را طراحی کنیم. سایت‌ها با توجه به هدف و خواسته ما از طراحی سایت به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند که تصمیم داریم در این نوشته آن‌ها را به اختصار معرفی می‌کنیم.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی از معمول‌ترین انوع طراحی سایت است. در این نوع از طراحی سایت محصول یا خدمات یک کسب و کار از طریق اینترنت و وبسایت به فروش می‌رسد.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

در این نوع طراحی سایت باید یک درگاه فروش امن برای سایت در نظر گرفته شود که مشتریان بعد از سفارش محصول بتوانند بهای ان را پرداخت کنند.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی به منظور معرفی شرکت یا سازمان ما انجام می‌گیرد. در یک سایت شرکتی ما می‌توانیم شرکت و خدمات حرفه خود را به افراد زیادی در بستر اینترنت معرفی کنیم و برای شرکت خود برندسازی کنیم.

طراحی سایت شخصی رزومه ای

برای طراحی سایت حتما نیاز نیست که شما کسب و کاری داشته باشید یا مدیر شرکت یا اداره باشید. شما برای خودتان نیز می‌توانید سایت طراحی کنید و در آن سایت خودتان را به افراد زیادی معرفی کنید. در سایت‌های شخصی شما می‌توانید نمونه‌ کارهای خودرا قرار بدهید و عقاید و نظرات خود را بیان کنید.

اینفوگرافی مزایای طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت خبری

امروزه با گسترش اینترنت رسانه‌های سنتی و کاغذی از رونق افتاده اند و مخاطبان کمتری به سراغ آن ‌ها می‌روند. رسانه‌ها برای بقای خود باید سایتی خبری طراحی کنند و از فرصت اینترنت استفاده کنند و در این فضا، جایگاهی برای خود در نظر بگیرند.

سایت‌های خبری، اخبار را به سرعت در یک زمان کوتاه و به صورت رایگان در اختیار کاربران زیادی قرار می‌دهد که همین امر باعث رونق و بازدید زیاد سایت‌های خبری شده است.

طراحی سایت

طراحی سایت تک صفحه ای: سایت‌های تک صفحه ای به سایت‌هایی گفته می‌شود که به جای اینکه چندین صفحه و بخش داشته باشند تمام اطلاعات آن‌ها در یک صفحه یعنی صفحه اصلی به نمایش در می‌آید. مخاطب به هر بخش یا اطلاعاتی نیاز داشته باشد می‌تواند در صفحه اول به آن دست پیدا کند.

نتیجه گیری

سایت‌ها با توجه به کاربرد و هدف سفارش دهنده از طراحی سایت می‌تواند به انواع مختلفی طراحی شوند. همه کسب و کارها به تناسب حرفه خود می‌توانند طراحی سایت اختصاصی داشته باشند.

حتی افراد نیز می‌توانند برای خود سایتی طراحی کنند و در آن بیوگرافی خود یا نمونه کراهایشان را به نمایش بگذارند.
طراحی سایت به بیشتر دیده شدن ما، کسب سود بیشتر و برندسازی ما کمک می‌کند.

منبع: آوش تک

 

0 0 vote
Article Rating

دوره رایگان آموزش 0 تا 100 قالی بافی

پکیج آموزش قالی بافی شامل کلیه لوازم قالی بافی

دارقالی، نخ و نقشه کامپیوتری تابلوفرش، نخ چله، پودضخیم، پود نازک، دفه، سیخ پودکشی، قلاب، هاف، تسمه

فقط 650 هزارتومان

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
اسکرول به بالا
Open chat
هر سوالی درباره پکیج آموزش دارید بپرسید؟
سلام
آنلاین هستیم اگر در مورد پکیج های آموزشی سوالی دارید بپرسید؟